Combi Slimm
Lze aplikovat na všechny části těla. Nejenže ztratíte přebytečné kilogramy a dosáhnete perfektně vytvarované postavy, ale i zlepšíte celkovou kondici těla.

Nemusíte se obávat žádné povislé kůže a jiných nepříjemností.

Co je Combi Slimm

Jsme jediní v České Republice, kteří nabízí tuto jedinečnou kombinaci dvou revolučních metod Body Charme Lift a All In One, která je tou nejlepší volbou za vysněnou postavou. Umožňuje redukci tuku, zároveň formování postavy a v neposlední řadě posílení a zpevnění svalstva, což přináší celkovou kvalitní kondici těla. Lze aplikovat po úrazech, kdy svalstvo je ochablé a kila díky nízké pohyblivosti přibývají.

Proč Combi Slimm?

  • Touto jedinečnou kombinací dvou revolučních metod dosáhneme efektivně zapojit a posílit svalstvo dané oblasti a zároveň se zbavit tukové vrstvy.

  • Tato metoda je velmi intenzivní a velice efektivní.

  • Díky této metodě docílíme vytvarování postavy a celkové vitality těla.

domluvit konzultaci   

Jak to funguje?

  • Jednotlivé ošetření a kombinaci procedur klientovi naplánujeme přesně na míru, záleží na problematice, se kterou k nám klient dorazí.

  • Standardně se metoda Combi Slimm skládá ze tří návštěv Body Charme lift, kde intenzivně pracujeme na odstranění tuku a prokládáme je čtyřmi ošetřeními metodou All In One, kde efektivně pracujeme se svaly, aby se posílily a správně fungovaly.

  • Svaly můžeme mít ochablé sedavým zaměstnáním, věkem nebo po úrazech. Zlepšuje se zapojení svalstva a pohyblivost klienta.

Cena zákroku

Břicho

23 000 Kč

Nohy

27 000 Kč

Záda

20 000 Kč

Ruce

18 000 Kč

objednat
Galerie proměn

Prohlédněte si rozdíly a přesvědčte se sami